Jdi na obsah Jdi na menu
 


31. 01. 2007 - Klip Desecration Smile
Na stránkách Warner Music se objevil nový klip RHCP Desecration Smile. Režíroval jej Gus van Sant a prohlédnout si jej můžete
- zde - přímý stream
- zde - YouTube
- nebo zde - SA.
A ještě několik screenshotů.
K diskuzi doporučujeme tento topic.


30. 01. 2007 - Ataxia II release date
Johnovo nové sólové album Ataxia II (snad už definitivně) vyjde 6.března 2007. Skladby:
1. Ethiopian Song
2. The Empty's Response
3. Attention
4. OLA
5. The Soldier
0. 01. 2007 - Global Cool
Nadace Global Cool bojující proti globálnímu oteplování, mezi jejíž členy a příznivce se řadí například Flea, Leonardo Di Caprio, Orlando Bloom, Kate Bosworth, Daryl Hannah, Perry Farrell, Pink, kapely Razorlight, The Killers nebo Sugababes, představila svůj individuální desetiletý plán na snížení emisí CO2. Na tiskové konferenci uváděné hercem Joshem Hartnettem a zpěvačkou KT Tunstall byla také představena oficiální melodie projektu - a jedná se o ztracenou nahrávku Jima Morrisona Woman In The Window, která zanedlouho vyjde na dlouho očekávaném CD nového projektu Perryho Farrella Satellite Party. Píseň by se měla objevit na stránkách nadace během dnešního večera.

26. 01. 2007 - 2 krátké zprávy
Red Hot Chili Peppers se objeví s písní I Get Around jako jedni z gratulantů na DVD MusiCares Presents A Tribute To Brian Wilson, které vyjde v USA 6.února 2007. Dalšími gratulanty jsou Richie Sambora, Jamie Cullum, Barenaked Ladies, John Legend, Backstreet Boys, Shelby Lynne, Michael McDonald, Billy Preston, Jeff Beck nebo Earth, Wind & Fire. Video bylo natočeno v roce 2005.

RHCP zahrají v Londýně na charitativní akci Scottish Supper herce Ewana McGregora.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

a[!]m0

(a[!]m0, 31. 1. 2007 11:05)

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm......................?